Ceny v súťaži Prstene vernosti

Hlavná cena – 1000€

Cena 1000 eur pred zdanením čaká na celkového víťaza súťaže Prstene vernosti

Týždňový pobyt

Týždňový rodinný pobyt pre 5 osôb na privátnej chate Tina

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt pre rodičov a deti v drevenici U Jozefa v Haligovciach.

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt pre rodinu v apartmáne Tatry na dlani v Šuňave

Víkendový pobyt

Víkendový pobyt v apartmáne U Harišov v Rezorte Čerešňový sad v obci Mengusovce pod Tatrami.

Jedna noc v Tatrách

Jedna noc v Tatrách pre celú rodinu v apartmánoch Sileas.

Penzión pod Barancom

Týždňový rodinný pobyt pre 5 osôb na privátnej chate Tina. Liptov – západné Tatry -Žiarska dolina – 1000 m nad morom pri penzióne Baranec   www.penzionpodbarancom.sk Dar v hodnote  600 €.

Víkendový pobyt v drevenici U Jozefa v Haligovciach

Víkendový pobyt pre rodičov a deti v drevenici U Jozefa v Haligovciach. Dar venujú Ján a Andrea Marekovci.

Víkendový pobyt pre celú rodinu. V cene pobyt v drevenici s vybavenou kuchyňou, dve kúpeľne, možnosť grilovania a prehliadka farmy v blízkosti drevenice. Drevenica je postavená v krásnom prostredí pod Haligovskými skalami v Pieninskom parku.

Tatry na dlani

Víkendový pobyt pre rodinu v apartmáne Tatry na dlani v Šuňave. Dar od Rastislava Cuníka.

Víkendový pobyt v apartmáne U Harišov v Rezorte Čerešňový sad v obci Mengusovce pod Tatrami.

Apartmán má cca 100m2, obývačku spojenú s jednoducho zariadenou kuchyňou, kde dá uvariť a na poschodí sú 2 izby s kúpeľňami, kde je spolu 7 lôžok. Pred apartmánom je bezpečný priestor na hranie pre deti, ihrisko a ohnisko, miesto na parkovanie, ktoré sú k dispozícii. Dar venovaný Miroslavou Harišovou.

Jedna noc v Tatrách pre celú rodinu v apartmánoch Sileas.

Ďalšie ceny

 1. Originálny krásny obraz slovenskej insitnej maliarky Hanky Jankovskej venovaný priamo autorkou do súťaže.
 2. Dve exkluzívne japonské stavebnice LaQ pre chlapcov aj dievčatá od 5 rokov. Táto kreatívna hračka rozvíja jemnú motoriku detí, ich matematické a logické myslenie, priestorovú predstavivosť, fantáziu, sústredenie a dôslednosť.
 3. Perlové náušnice venované Branislavom Čechom.
 4. Strieborné náušnice so strieborným príveskom v tvare srdca venované Siviou Rabčanovou.
 5. Šesť 15 GB Kľúčov od spoločnosti Wircom, s.r.o., poskytovateľ internetových služieb, www.wircom.sk
 6. Retiazka s krížikom z chirurgickej ocele, darčekové perá od p. Benka.
 7. 99 multivitamínových dóz Macko Bruško s gumovými medvedíkmi od spoločnosti Golden product, s. r. o. Macko Bruško predstavuje výživový doplnok pre deti vo forme želé medvedíkov. V každom medvedíkovi sa nachádzajú dôležité vitamíny a minerály potrebné pre rast a vývoj detí. Nechýba vitamín A, vitamíny skupiny B, vitamín D, E a minerály, ako je selén či zinok. V zložení dominuje aj beta-glukán z hlivy ustricovej, ktorý je jedničkou pre silnú imunitu. Gumoví medvedíci výborne chutia a deti si ich vďaka tvaru aj ovocnej chuti zamilujú. Zloženie bez umelých konzervantov a farbív je samozrejmosťou.
 8. 15 príbehov na 3 DVD natočený na motívy knihy českej autorky: Školák Kája Mařík od Spoločenstva detí a mládeže Rodzina veseuá. Vlastný seriál pre deti – ale zasadený do nášho prostredia na Záhorí a v našich krojoch, v našom nárečí.
 9. Ručne vyrábaný ruženec vyrábaný MadebySlavka.
 10. Zápas srdca, kniha a tiež ako audioknihu. Zápas srdca je duchovné a duševné zrkadielko Márie Mihálkovej, mladej dievčiny zo Slovenska, ktorá zomrela ako 19 ročná na rakovinu. Kniha pozostáva z troch denníkov, ktoré sa našli po jej smrti. Čitateľa prenesie do Máriinho vnútorného sveta a postupne odkrýva krásny diamant jej duše. Porozpráva mu o jej vnútorných bojoch, o jej láske k Petrovi, s ktorým sa zoznámila v nemocnici.
 11. Knihy od vydavateľstva Zachej.
 12. Množstvo kníh /pre začínajúcich angličtinárov/ z vydavateľstva Perlička. (Buď v bezpečí! Be safe!, Ďakujeme a maľujeme s Perličkou, Perličkin kvíz Biblia pre deti, Žena Samaritánka, Domáce zvieratá, Dopravné prostriedky s nálepkami, Záložky, Nálepky, staršie čísla časopisu Perlička).
 13. Knihy o Duševnom zdraví od MUDr. Michala Slivku plné príbehov, poučení s originálnymi fotografiami Tatier a prírody.
 14. Ohrievacia fľaška pre vyhriatie postieľky, vinylové záložky na knihy v poličkách, farebné papiere, vymaľovánky, textilný regál, rámiky pre Vaše fotky od darcu M. K..
 15. Prívesok na kľúče s horčičným zrnkom od pani Evy Stanovej.
 16. Ručne pletená krásna originálna čelenka venovaná z Vecičkova Janka.
 17. Originálne vypaľované srdiečka, či citáty na stenu z drevenej preglejky, prívesky, magnetky s citátmi od Táne Mižičkovej.
 18. Knižky Čo je láska? Od otca Ivana Molčányiho.
 19. Audio knihy slovenských ľudových rozprávok z tvorivej dielne od MEA2000, o. z.
 20. Originálny vyrezávaný a maľovaný detviansky kríž darovaný Milanom Václavíkom z Hriňovej.
 21. Hodnotné slovenské knihy s historickou tématikou, knihy pre deti a drobné predmety darované PhDr. Pavlom Holeštiakom, PhD., RSc. z realitnej kancelárie holestiak.sk reality.
 22. Nádherné detské knihy na spoločné čítanie pre vás a vaše deti darované občianskym združením Slniečkovo.
 23. Dva originálne obrazy Symbolika rodiny v 21. storočí a Zimné zátišie darované autorom maliarom Tiborom Ševčíkom zo Šale.
 24. Farby, ceruzky, fixy, tašky, peračník, farebné papiere, denníček a množstvo ďalších školských potrieb darované internetovým obchodom Kartario.
 25. Detské plyšové hračky darované pánom Ševčíkom z Nitry.
 26. Pár originálnych ručne maľovaných autorských obliečok na manželskú posteľ s motívom fantasy stromu a citátom: „Je ako strom zasadený pri vode, čo prináša ovocie  v pravý čas.“Motív vankúša a „rubovej“ strany periny je lekno. Sú vyrobené z kvalitného českého plátna. Darované autorkou Romi Kolarovičovou.
 27. Množstvo CD s piesňami, množstvo DVD s detským filmom o Fatime, pútavý historický román pre mládež Fabiola a knihy pre pamäť o dobe nedávno minulej s poučením o budúcnosti darované Združením Máriina doba.
 28. Ručne maľovaná ikona sv. rodiny od Štefana Moravčíka z Rožňavy.